information

Hakkımızda

Drama Makine, faaliyetine 2004 yılında başta otomotiv, makine ve metal sektörüne yönelik sanayi kimyasalları satış ve teknik servis hizmeti vererek başlamıştır. İlerleyen yıllarda faaliyet alanını endüstriyel madeni yağlar, boya, boya katkı ve yardımcı malzemeleri, bant, filtre ve aşındırıcı ürünler, makine ve yedek parça satışı ve teknik servis hizmeti ile genişletmiştir.

2017 yılında müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına, Drama Group çatısı altında Drama Kimya, Drama Makine ve Drama Endüstri olarak 3 farklı şirket kurulmuştur.

Drama Group imalat sanayisinde üretim faaliyeti gösteren firmalara, global olarak ürün kalitesinde teknoloji üretmekte ve çözüm sunmakta lider kurumlar olan; Houghton, Klüber, Chemetall, 3M, Jotun ve Ecoclean firmalarının ürünlerini, bu firmaların resmi distribütörü olarak sunmaktadır.

Akçalar Sanayi Bölgesi nde yer alan Drama Makine, 5000 metrekare alan içinde satış ofisi ve depolama alanı ve 20 ye yakın konusunda uzman mühendis kadrosuyla hizmet vermektedir.

Sektörün beklentisi olan kaliteli standart ürün tedariği, proses danışmanlığı ve teknik servis odaklılık ile sürekli gelişme Drama Makinenin ana felsefesidir.

Drama Makine ve Yedek Parça Ltd. Şti. teknik servis kalitesi ve konusunda uzman kadrosuyla sorunlarınıza çözüm, başarınıza katkıyı amaçlamaktadır.